fastryganowy

LUDZIE FUNDACJI

WŁADZE FUNDACJI

Zarząd Fundacji
1. Małgorzata Klecka - Prezes Zarządu
2. Jacek Przybyło - Członek Zarządu

Rada Fundacji
1. Grzegorz Klecki - Przewodniczący Rady
2. Iwona Palicka - Członek Rady
3. Ewa Konczal - Członek Rady

Ludzie Fundacji
dr n. med. Małgorzata Klecka - założycielka i Prezes Fundacji (funkcja pełniona społecznie), a także Wceprzewodnicząca Zarządu Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa Oddział Śląski w Lędzinach. Absolwentka Studiów Doktoranckich (Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, specjalność: psychiatria dziecięca). Na co dzień kieruje Pracownią Diagnostyki i Terapii Zaburzeń Rozwojowych w Lędzinach. Konsultuje rodziny adopcyjne i zastępcze przeżywające trudności w realcjach z dziećmi oraz prowadzi grupy i warsztaty dla rodziców. Terapeutka integratywna - w pracy terapeutycznej łączy podejście psychodynamiczne (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne w Krakowie), neurorozwojowe oraz terapię somatyczną (metoda Somatic Experiencing wg. Petera Levine'a). Jest członkiem zespołu badawczego zajmującego się walidacją narzędzi diagnostycznych i terapeutycznych w grupie dzieci i młodzieży z Poalkoholowym Spektrum Wrodzonych Zaburzeń Rozwojowych (FASD). Laureatka "społecznego Nobla", członkini stowarzyszenia Ashoka (www.ashoka.pl)
Prywatnie mama 3 dorosłych dzieci biologicznych i 3 przyjętych. 
Uwielbia czytać książki, ale za najważniejszą z nich wszystkich uważa Biblię.
  Grzegorz Klecki - Fundator i Przewodniczący Rady Fundacji (funkcja pełniona społecznie). Przewodniczący Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa Oddział Śląski. Na co dzień prowadzi własną firmę działającą w branży meblarskiej i artykułów wyposażenia wnętrz. O swoim zaangażowaniu społecznym wypowiada się skromnie, lecz współpracownicy wiedzą, że bez jego pomocy trudno byłoby zorganizować konferencję, warsztaty czy kampanię. Od lat wspiera nas mało spektakularnych zajęciach: zakupach, zadaniach logistycznych, prowadzeniu dokumentacji i kontaktach z urzędami. Jego pasją jest akwarystyka oraz szachy. 
Iwona Palicka - członek Rady Fundacji i Szefowa Filii Fundacji w Poznaniu. Psycholog kliniczny, terapeuta integracji sensorycznej i neurorozwoju. Pracuje z dziećmi z problemami rozwojowymi od 1998 r. i ciągle pogłębia swoją wiedzę. Prowadzi Centrum Stymulacji Rozwoju Dziecka w Poznaniu (www.centrumdziecka.republika.pl)
Jest członkiem zespołu badawczego zajmującego się walidacją narzędzi diagnostycznych i terapeutycznych w grupie dzieci i młodzieży z Poalkoholowym Spektrum Wrodzonych Zaburzeń Rozwojowych (FASD).
Dobry duch Fundacji, swoją energią i pogodnym zdecydowaniem potrafi zarazić innych. Prywatnie mama dwóch nastoletnich córek. 
  Dagmara Nowak - pedagog specjalny, terapeuta, nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny. Angażuje się w działania Fundacji w Filii Poznańskiej.  Jest  dyrektorem  Przedszkola "Terapik" - dla dzieci z trudnościami rozwojowymi. Świetna organizatorka i obserwatorka życia. W roku 2011 była kierownikiem dwóch turnusów kolonii terapeutycznych organizowanych przez naszą Fundację.
   
 

dr hab n. med. Małgorzata Janas-Kozik - specjalista psychiatrii dziecięcej i pediatrii, konsultant wojewódzki ds. Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, ordynator Oddziału Klinicznego Psychiatrii i PsychotrapiiWieku Rozwojowego Centrum Pediatrii w Sosnowcu. Jest kierownikiem zespołu badawczego zajmującego się walidacją narzędzi diagnostycznych i terapeutycznych w grupie dzieci i młodzieży z Poalkoholowym Spektrum Wrodzonych Zaburzeń Rozwojowych (FASD). W Fundacji jest konsultantem ds. zaburzeń psychicznych u naszych podopiecznych.

   
 

Jacek Przybyło - lekarz psychiatra w trakcie szkolenia z psychoterapii.  Członek Zarządu Fundacji. Członek Zarządu Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa Oddział Śląski w Lędzinach.

 

 

 

NASI WOLONTARIUSZE

 

 

 

 

  JAKUB KLECKI

KASIA KLECKA

 

BASIA KLECKA

ANNA BAJON

Ostatnio na stronie...

 

Zapisz się na Fastrygowy Newsletter

Zostaw nam swój adres e-mail, a będziemy informować Cię na bieżąco o naszych wydarzeniach i działaniach!

Fundacja Fastryga

ul. Rybnicka 28B

44-266 Świerklany 

 

KRS: 0000351830

NIP: 6462884108
REGON: 241544549

 

Numer konta:

Alior Bank 

09 2490 0005 0000 4530 1682 2921 PLN

Szukaj na stronie

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej o ciasteczkach