fastryganowy

KLUB FILMOWY 'FASTRYGA'

Z radością dzielimy się informacją z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych (CRIS):

"Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informuję, że Państwa projekt pt. „Klub Filmowy "Fastryga" ” został zakwalifikowany do dofinansowania w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Śląskie Lokalnie. Projekt został zaakceptowany w całości w proponowanym przez Państwa kształcie".

Gratulacje dla nieformalnej grupy studentów działających przy naszej Fundacji:

Jakuba Kleckiego,

Ewy Warlewskiej

Macieja Pezdek.

Wkrótce więcej informacji o projekcie, w ramach którego będzie można w naszym Ośrodku obejrzeć wartościowe filmy i podyskutować w o nich w gronie fantastycznych, energetycznych młodych ludzi. 

PROJEKT "FAS FOOD"

 

 

9 września 2014 roku ochodzilismy Światowy Dzień FAS w Lędzinach. Tegoroczne obchody były częścią kampanii „1000 pierwszych dni dla zdrowia" organizowanej przez Federację Polskich Banków Żywności i Fundację Nutricia oraz przebiegały będą pod hasłem „FAS Food - czyli o żywieniu małych dzieci z zespołem FASD". Z tej okazji zorganizowaliśmy konferencję podejmująca tematykę prawidłowego żywienia dziecka z zaburzeniami rozwojowymi typu FASD. Gospodarzem spotkania była pani dr hab. n.med. Urszula Grzybowska – Chlebowczyk, specjalista gastroenterolog i pediatra z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II w Sosnowcu, prelegentem pani Bożena Kropka, dietetyk oraz promotorka zdrowia, autorka programu „Sześć kroków wyjścia z alergii" oraz poradnika „Pokonaj alergię".

 

 

Poniżej prezentujemy spot podsumowujący projekt

 

PODSUMOWANIE PROJEKTU

Ostatnio na stronie...

 

Zapisz się na Fastrygowy Newsletter

Zostaw nam swój adres e-mail, a będziemy informować Cię na bieżąco o naszych wydarzeniach i działaniach!

Fundacja Fastryga

ul. Rybnicka 28B

44-266 Świerklany 

 

KRS: 0000351830

NIP: 6462884108
REGON: 241544549

 

Numer konta:

Alior Bank 

09 2490 0005 0000 4530 1682 2921 PLN

Szukaj na stronie

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej o ciasteczkach